Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu Czarnego lustra! 0

Fani brytyjskiego miniserialu Czarne lustro czekali na tę informacje od bardzo dawna. Platforma Netflix, która przejęła tę produkcję ogłosiła właśnie datę premiery trzeciego sezonu!

fot. materiały prasowe

Premiera globalna trzeciej serii Czarnego lustra będzie miała miejsce 21 października. Oczywiście nowe odcinki będą dostępne na platformie Netflix. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać do drugiej połowy października. Z pewnością fani zapiszą sobie tę datę w kalendarzu.

Serial Czarne lustro to oryginalna mieszanka gatunków: komedii, science fiction i dramatu. Każdy z trzech odcinków jest poświęcony innej współczesnej pladze społecznej i stanowi futurystyczną wizję świata, w którym pewne cechy uległy karykaturalnemu wynaturzeniu. Czy nowa seria dotrzyma tempa i jakości poprzednim? Tego dowiemy się 21 października!

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

123frytki 2016-07-30

W anglii ciagle nachalnie promuje sie idee murzyna z biala kobieta, np puszczaja reklamy gdzie jest para mieszana to kolory sa jaskrawe a aktorzy graja zakochanych, w kontrascie zaraz jest wywiad z para biala ale kolory sa blade a aktorzy graja niechetnych np. zona woli glaskac pieska niz meza. Kiedys w anglii puszczali reklame jak fajny arab morduje sprzatacza brytyjczyka. Na autobusach byly reklamy zachecajace do badan na weneryki ale tylko bialych!! mimo ze czarni maja adidas 20 razy czesciej. Raz zapytalem policjanta dlaczego przed jednym klubem sa biali a przed drugim tylko czarni to mnie chcial zaaresztowac za nieprzestrzeganie jakies zmowy milczenia. Ten kraj jest chory. Ostatnio propaganda zaczela nawet ponizac biale kobiety i wywyzszac murzynki

Jakub Kucharski 123frytki 2016-07-30

@123frytki ale zdajesz sobie sprawę że ten serial nigdy nie koncentruje się na danych bohaterach dłużej niż przez jeden odcinek?

Proszę czekać…