Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejny kinowy film o Simpsonsach może powstać, ale... 0

Premiera kinowej wersji legendarnego serialu animowanego dla dorosłych – Simpsonowie miała miejsce 2007 roku. Od tamtego czasu niewiele mówiło się o ewentualnej kontynuacji, pomimo tego że obraz był sporym sukcesem kasowym (grubo ponad 500 mln dolarów na całym świecie).

Jak się okazuje Fox wciąż pamięta o kultowych bohaterach i całkiem możliwe, że włodarze skuszą się na kolejny film. Jest jednak jedno, ale o którym na tegorocznym Comic-Conie mówił Al Jean.

Rozmawiamy o tym, jednak jeśli mamy zamiar to zrobić to musi być to naprawdę dobre. Nigdy nie zrobimy tego tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Więc jeśli kiedyś wyjdzie ten film, to tylko dlatego że w niego wierzymy.

powiedział producent i scenarzysta

W 2009 roku twórca Simpsonsów, Matt Groening nie pozostawił złudzeń twierdząc, że kolejna część wersji kinowej jest mało możliwa. Słowa Jeana dają jednak fanom spore nadzieje na przyszłość. Filmów animowanych dla dorosłych nigdy za wiele, tym bardziej jeśli są one dobre i opowiadającą o legendarnej rodzince Simpsonów. Bądźmy dobre myśli!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…