Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Reżyser Spider Man: Homecoming zapowiada nowe zdolności Petera Parkera 0

A wszystko przez ten kostium… Jak fanom MCU wiadomo, stój Spider Mana został stworzony przez Iron Mana. Wiele osób zadaje więc sobie pytanie, czy nasz ukochany pajączek, będzie miał jakieś sekretne zdolności?

Jest to o tyle ciekawe pytanie, iż, w scenie po napisach Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów, Peter Parker odkrywał jedną z interesujących funkcji stroju. Nie dziwota, więc że fani się zastanawiają, ile nowości zobaczymy w tej odsłonie człowieka pająka. Na ten temat wypowiedział się reżyser Spider Man: Homecoming Jon Watts. Niestety, nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

Skoro Spidey otrzymuje ten strój od Tony’ego Starka, na pewno można się zastanawiać jakież to różności zostały do niego upchnięte.

Jon Watts o stroju Spider Mana

Czyli wiemy tyle, co wcześniej. Coś może tam być, ale w sumie, to nie wiadomo. Watts wypowiedział się także na temat przynależności Spider Mana do MCU oraz w jaki sposób pajączek pasuje do tego świata.

Myślę o tym jak o typowej kawalerce. Dajmy na to, że Avengers to luksusowa villa, wiemy już jak to jest być milionerem, playboyem, jak to jest być takim Tonym Starkiem albo bogiem na innej planecie, to jest właśnie ta villa. Spider Man to taka kawalerka, zobaczymy jaka jest szkoła średnia w MCU, jak wygląda jazda metrem w MCU. Spider Man wydaje się do tego idealną osobą, bo jest w kanonie tą postacią z którą najłatwiej się utożsamić. Myślę, że to idealna postać, by pokazać widzom ten bardziej codzienny kąt MCU.

Jon Watts o roli Spider Mana w MCU

Brzmi ciekawie. Na razie jednak musimy poczekać do 7 Lipca 2017, by to zweryfikować. Wtedy bowiem Spider Man: Homecoming wejdzie na ekrany kin.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…