Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W Łotrze 1 zabraknie dwóch znanych twarzy 0

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to najbardziej oczekiwana premiera kinowa drugiej części tego roku. I nie ma co się dziwić. Fani nabrali apetytu po ostatnim widowisku J.J. Abramsa.

Pomimo, że w mediach i na portalach społecznościowych sporo mówi się na temat filmu Garetha Edwardsa, to wciąż wiele elementów pozostaje tajemnicą. Jeszcze do niedawna jedną z najważniejszych był udział kultowego Dartha Vadera. Jego udział w produkcji został jednak potwierdzony, więc fani musieli znaleźć sobie kolejną rzecz, nad którą mogliby spekulować. Wybór padł na Haydena Christensena, czyli aktora który wcielał się w postać Anakina Skywalkera.

Producentka filmów o Gwiezdnych wojnach i prezes LucasFilm, Kathleen Kennedy ucięła jednak wszelkie plotki na ten temat. W jasny i klarowny sposób zdementowała wszystkie doniesienia jakoby Christiansen miał pojawić się w filmie. Nie. To nie jest prawdą. I mogę to potwierdzić. – powiedziała Kennedy.

Kolejną plotką na temat Łotra 1 była możliwość pojawienia się w widowisku Hana Solo. Oczywiście miał go zagrać nowo wybrany do tej roli, Alden Ehrenreich. Tę informację skomentował sam Gareth Edwards.

Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą, aby o tym mówić, ale w moim filmie nie będzie Hana Solo.

powiedział reżyser

Wygląda więc na to, że kolejne tajemnice dotyczące spin-offu Gwiezdnych wojen zostały odkryte. Możemy być jednak pewni, że tych jeszcze sporo zostało. Na szczęście wszystkie poznamy już połowie grudnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…