Piraci z Karaibów zgarniają nagrody MTV 0

Film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka triumfował na tegorocznej gali rozdania MTV Movie Awards.

Obraz zwyciężył w kategorii Najlepszy film, ponadto statuetkę otrzymał Johnny Depp. Wśród uhonorowanych wyróżnieniami Złotego Popcornu znaleźli się także Mike Myers – laureat nagrody MTV Generation za dotychczasowy dorobek, i Sacha Baron Cohen za najlepszą kreację komediową w produkcji Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej. – Borat nie mógł być dzisiaj z nami – żartował ze sceny Cohen. – Nie wytrzymał presji i zapisał się na terapię.

Pozostali laureaci to m.in. Jack Nicholson – uznany za najlepszy czarny charakter dzięki roli w thrillerze Infiltracja, Gerard Butler – doceniony za najlepszą scenę walki w obrazie 300 oraz 9-letni Jaden Smith, syn Willa Smitha – obwołany najlepszym debiutantem za udział w dramacie W pogoni za szczęściem.

W tym roku ceremonię MTV Movie Awards wzbogacono o dwie nowe kategorie: Najlepsza parodia oraz Najlepszy letni film, którego jeszcze nie widziałeś. Nagrody przyznano odpowiednio United 300 w reżyserii Andy'ego Signore, który parodiuje obrazy 300 i Lot 93, oraz projektowi Transformers.

Sporą uwagę osób przybyłych na galę zwróciła Paris Hilton, którą kilka godzin później rozpoczęła odsiadkę w kobiecym więzieniu w Lynwood. – Bardzo się boję, ale jestem gotowa ponieść karę – tłumaczyła gwiazda na czerwonym dywanie. – To dla mnie trudny okres, lecz dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół oraz fanów dam sobie radę.

Johnny Depp w filmie Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006Johnny Depp w filmie Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…