Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Olśniewający zwiastun widowiska Pup Star! 0

Rzućcie wszystko, co robicie! Praca, obiad, wizyta u fryzjera, nie ma rzeczy która byłaby ważniejsza od zapowiedzi najnowszego filmu od Air Bud Entertainment, który szybko stanie się kultowym klasykiem!

Mowa oczywiście o Pup Star, przełomowym dziele sztuki które zwali was z nóg. Już ta jedna zapowiedź zapiera dech w piersiach, a efekty specjalne sprawią, że nigdy nie spojrzycie na żaden film tak samo!

Fabuła tego widowiska opowiadać będzie o niezwykle utalentowanym Yorkshire Terrierze który bierze udział w tytułowym konkursie Pup Star, gdzie gwiazdy psiej muzyki oceniają występy uczestników, ku uciesze ludzkiej gawiedzi.

Jak widzicie, zwiastun jest niesamowity. Powiem więcej, jest tak niesamowity, że oceny trailera zostały wyłączone, by nie przeciążyć serwerów YouTube ilością pozytywnych ocen! I choć film jest skierowany na DVD, miejmy nadzieję, że jakieś zrządzenie losu pozwoli temu majstersztykowi zawitać do kin, aby szeroka publika mogła cieszyć się jego geniuszem.

A teraz na poważnie, ten film nie byłby w żadnym stopniu interesujący, gdyby nie fakt, że trailer ma wyłączone oceny i komentarze na youtube. Bardzo prawdopodobne, że na specjalne życzenie jego twórców. Taka mała lekcja – cenzurowanie głosów krytyki nigdy nie działa. Za to można nim genialnie oberwać.

Wiecie co za to nie jest wyłączone? Komentarze i oceny tutaj. Więc śmiało napiszcie co wy sądzicie o tym "dziele sztuki".

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…