Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Margot Robbie o solowym filmie Harley Quinn 0

Im bliżej premiery Legionu Samobójców, tym bardziej nasilają się pytania – co dalej? Na razie wiemy o filmach koncentrujących się na poszczególnych bohaterach Justice League, wiadomo też, że powstanie film opowiadający o ekipie Birds of Prey, w którym pojawi się Harley Quinn. Ale co poza tym?

Przez jakiś czas chodziły plotki, jakoby Harley Quinn miała otrzymać własny film. Na ten temat wypowiedziała się Margot Robbie która gra ową postać. Zapytana na przedpremierowym pokazie Legionu Samobójców 26 Lipca powiedziała jedynie, że na chwilę obecną, nawet ona nic nie wie. Aktorka wypowiedziała się także na temat grania Harley.

Chciałabym więcej Harley. Wiem, że jeszcze chcę ją jeszcze grać, można z nią zrobić tyle ciekawych rzeczy. Każdy, kto czyta komiksy wie, że jest mnóstwo potencjalnych historii z których można skorzystać.

Margot Robbie o postaci Harley Quinn

Wiadomo, że Margot Robbie pojawi się jako Harley w spin offie Birds of Prey, który będzie koncentrować się na żeńskiej grupie superbohaterek. Nie znamy jednak potencjalnej daty premiery filmu.

Za to przypominamy, że Legion Samobójców wchodzi do kin już 5 Sierpnia!

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…