Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Robert Kirkman zmienił zakończenie The Walking Dead 1

Podczas niedawnego Comic-Conu Robert Kirkman wypowiedział się na temat zakończenia The Walking Dead. Jednakże wcale nie chodzi mu o serial, a o komiks.

Na pytanie jednego z fanów o to jak skończy się komiks, Robert, w jednym ze swoich rzadszych momentów szczerości, odpowiedział:

Zakończenie już raz się zmieniło. Jedna z wersji miała się zakończyć zaraz po dotarciu ekipy do Aleksandrii.

Robert Kirkman o zakończeniu TWD

Oznacza to tyle, że seria mogłaby się skończyć około numeru 69. Jak bardzo jest to odległe? Dość powiedzieć, że najnowszy numer to 157.

Żeby było śmieszniej, jedna z gwiazd serialu Andrew Lincoln zasugerował, że serial może się skończyć w bardzo podobny sposób co komiks. Prawdopodobnie, również w bardzo podobnym okresie.

Nie mam pojęcia. To znaczy, komiks nadal jest wydawany a Scott Gimple wspominał, że moglibyśmy zakończyć obie serie w bardzo podobnym momencie. To byłoby naprawdę super, ale musiałbyś zapytać o to Roberta Kirkmana.

Andrew Lincoln o zakończeniu TWD

Są to o tyle ciekawe zapewnienia, iż na początku serial i komiks nie miały ze sobą zbyt wielu wspólnych cech. Dopiero z czasem zaczęto miksować poszczególne elementy z komiksu do serialu.

Kiedy jednak ujrzymy zakończenie serii? Na razie nie wiadomo. Na razie, czekamy na premierę najnowszego sezonu The Walking Dead

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…