Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Scenarzysta Rekinada planuje jeszcze 3 sequele 0

Cóż za niespodzianka, kolejny autor koszmarnych filmów planuje zalewać rynek swoimi koszmarkami. Teraz padło na scenarzystę Rekinado, filmu który stał się małą perełką wśród miłośników filmów tak złych, że aż dobrych.

Filmy z tego cyklu zasłynęły tym jak bardzo są przesadzone. W pewnych momentach filmu faktycznie można mówić o przysłowiowym przeskakiwaniu rekina. Już sama koncepcja tornada plującego rekinami to czysty idiotyzm! Oczywiście jednak, twórcy, zauważywszy jaką to mają dojną krówkę, muszą to wykorzystać, i zaczęli zalewać rynek masą cynicznych sequeli, robionych tylko po to, by zarobić trochę grosza.

Już w ten weekend, premierę będzie mieć część czwarta serii, Rekinado 4: Niech szczęki będą z Tobą w związku z czym twórcy serii zaczęli udzielać się w mediach. W niedawnym wywiadzie dla Screen Rant Thunder Levin, scenarzysta wszystkich filmów serii, wypowiedział się na temat rozszerzania "marki".

Co do kolejnych stworzeń w tornadach które możemy ujrzeć w przyszłości trudno mi powiedzieć coś więcej na tę chwilę. Kto wie, czy stworzymy w ogóle więcej filmów z tego cyklu? Wiele zależy tutaj od recenzji. Mam przygotowany scenariusz na całą trylogię przez części od 5 do 8. Zgłosiłem go do wytwórni Asylam, zobaczymy czy będą chcieli go zrobić, i czy stacja SyFy będzie chciała więcej tego typu filmów. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca, wchodzę w to. I nie zamierzam wam mówić co mam w zanadrzu!

Thunder Levin o sequelach Rekinada

Na tym etapie chciałbym tylko zaznaczyć jedną ciekawą rzecz. Twórca Rekinada martwi się o recenzje. Szczęka opada.

Chciałbym w tym newsie zachować obiektywność, ale nie jestem w stanie. Rekinado 4: Niech szczęki będą z Tobą pojawi się 31 Lipca w telewizji SyFy, więc jeśli lubicie takie klimaty, powinniście bawić się dobrze. Ja idę obejrzeć coś, co jest dla odmiany dobre…

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…