Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Teller i Hill szaleją w nowym zwiastunie Rekinów wojny 0

Warner Bros. Pictures zaprezentowało nowy zwiastun komedii Rekiny wojny, w którym możemy zobaczyć nowe sceny. Gwiazdami tej produkcji są Miles Teller oraz Jonah Hill. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza i Efraima Diveroli, mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod "ciemnej gwiazdy", którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

Oprócz Hilla i Tellera w filmie wystąpi między innymi Bradley Cooper. Jest to ulubieniec Todda Phillipsa, z którym miał okazję pracować przy trylogii Kac Vegas. Sądząc po zwiastunie, szykuje się kolejna zwariowana komedia pomyłek. Tym razem na Bliskim Wschodzie. Premiera filmu w USA oraz Polsce zaplanowana jest na 19 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…