Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Meryl Streep może zagrać w filmie o Mary Poppins 0

Walt Disney Pictures wciąż zbiera obsadę do swojego kolejnego filmu, który będzie kontynuacją wydarzeń znanych z produkcji Mary Poppins. Gwiazdą obrazu jakiś czas temu została Emily Blunt, która wcieli się w tytułową postać. Dzisiaj poznaliśmy następne głośne nazwisko mogące wziąć udział w owym projekcie.

fot. materiały prasowe

Jest nim uwielbiana przez wszystkich Meryl Streep. Mająca na swoim koncie kilka Oscarów aktorka, miałaby się wcielić w kuzynkę Mary Poppins o imieniu Topsy. Reżyserem filmu jest Rob Marshall, który miał już okazję stworzyć dla Walta Disneya film pełen magii. Co ciekawe zagrały w nim i Streep, i Blunt. Mowa oczywiście o Tajemnicach lasu.

Główną bohaterką filmu na podstawie powieści P.L. Travers, jest tytułowa Mary Poppins, guwernantka posiadająca magiczne moce, która zaczyna opiekować się dziećmi państwa Banks. Akcja obrazu ma miejsce w roku 1910, tak więc zgodnie z informacjami Variety, sequel osadzony będzie w 1930. W oryginalne rolę Mary Poppins wykreowała Julie Andrews.

Na razie oprócz Blunt w obsadzie filmu znajduje się Lin-Manuel Miranda. Premiera Marry Poppins Returns 25 grudnia 2018 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…