Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney przygotuje reboot Człowieka rakiety 0

Walt Disney Studios nie zatrzymuje się. Wielkie studio ma w planach kolejne projekty. Jednym z nich jest reboot Człowieka rakiety z lat dziewięćdziesiątych.

fot. materiały prasowe

Do napisania scenariusza zostali zatrudnieni Max Winkler i Matt Spicer. Nowa odsłona będzie nosiła tytuł The Rocketeers. Akcja filmu ma zostać osadzona sześć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Po pokonaniu nazisów na horyzoncie pojawia się nowy wróg. Nowa bohaterka – którą będzie afroamerykańska pani pilot – musi powstrzymać skorumpowanych naukowców, którzy chcą wykraść i sprzedać technologię siłom nieprzyjaciela. Może to zaważyć na losach Zimnej Wojny.

Na razie nie wiadomo która aktorka miałaby zagrać główną rolę. Podobnie sytuacja wygląda z obsadzeniem stołka reżyserskiego.

Człowiek rakieta jest ekranizacją komiksu pod tym samym tytułem. Pewnego dnia młody pilot Cliff Secord, znajduje prototypowy, odrzutowy plecak, dzięki któremu człowiek może wzbić się w powietrze. Nie wiele myśląc Cliff dorabia sobie kostium i zostaje "człowiekiem rakietą". Tylko, że zaginionym plecakiem interesuje się zarówno FBI jak i gangsterzy którzy go zgubili.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…