Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Harley i Joker szykują się do pocałunku 2

Jednym z najważniejszych wątków długo oczekiwanego filmu Legion samobójców, będzie relacje jakie łączą Jokera oraz Harley Quinn. Fotograf Clay Enos wrzucił do sieci niepublikowaną dotąd fotografię z tą dwójką. Możemy na niej zobaczyć jak bohaterowie filmu Davida Ayera przygotowują się do pocałunku.

Harley i Joker

W rolę Jokera oraz Harley Quinn wcielają się Jared Leto i Margot Robbie. Już w piątek dowiemy się czy ta dwójka poradziła sobie w odegraniu tych kultowych postaci.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…