Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo Matt Damon mógłby zagrać w filmowym uniwersum DC? 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że Matt Damon i Ben Affleck to dobrzy kumple. Otrzymali oni nawet wspólnie w 1998 roku Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny do filmu Buntownik z wyboru. Nie dziwi więc fakt, że panowie przyjaźnią się i wspierają swoje kariery.

fot. materiały prasowe

Patrząc na to jak wielką popularnością cieszą się komiksowe ekranizacje, wydaje się że to kwestia czasu kiedy Matt Damon dołączy do jednego z dwóch wielkich uniwersów. Oczywiście bliżej mu do tego tworzonego przez Warner Bros. Pictures oraz DC Films. Jednym z głównych powodów jest oczywiście sam Ben Affleck, który bardzo mocno zaangażował się w tworzenie tego świata. Nie tylko jako aktor – przypomnijmy wciela się w samego Mrocznego Rycerza – ale także jako reżyser (nakręci kolejny solowy film o Batmanie).

Teraz warto zadać sobie pytanie – kogo Matt Damon mógłby zagrać w filmowym uniwersum DC? BossLogic, który słynie z tworzenia fan-artów ze znanymi aktorami i aktorkami stworzył właśnie kolejną pracę graficzną. Możemy na nim zobaczyć gwiazdę serii "Jason Bourne" w kostiumie Green Arrow. Pretekst do stworzenia takiej a nie innej grafiki dał sam Damon, którego kilka dni temu mogliśmy zobaczyć w zwiastunie chińskiego widowiska – The Great Wall. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie jak aktor prezentuje się na zdjęciu od BossLogic.

Matt Damon jako Green Arrow

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…