Flatliners to sequel Linii życia 0

Kiefer Sutherland potwierdził to, czego mogliśmy się spodziewać po ogłoszeniu przez Sony "remake’u" Flatliners. Tak naprawdę to będzie sequel Linii życia z 1990 roku.

Kiefer Sutherland powiedział, że zagra byłego studenta medycyny Nelsona Wrighta. W rozmowie z dziennikarzami wyjaśnił, dlaczego nie mówiono o tym, że opowieść będzie się rozgrywać w tym samym świecie co oryginał. Jednak zanim sprawy staną się bardzo złe, widownia dość szybko przekona się, że Nelson powrócił. Ponownie ingerując w życie i śmierć w sposób, w jaki nie powinien.

Gram profesora medycyny. Nie zostało to nigdy wspomniane, ale to zrozumiałe, że jestem tym samym bohaterem z oryginalnej Linii życia. Zmieniłem imię, ruszyłem naprzód z dala od eksperymentu, który przeprowadzaliśmy wcześniej.

Oryginalny film został wyreżyserowany przez Joela Schumachera. Zagrali w nim między innym: Kevin Bacon, William Baldwin, Julia Roberts i Oliver Platt. Kiefer Sutherland będzie jedyną osobą z tamtej obsady, która powróci w sequelu. Historia rozgrywa się wokół grupy młodych studentów medycyny, prowadzonych przez Nelsona. Podejmuje on decyzję o przeprowadzeniu niebezpiecznego eksperymentu.

W nowej obsadzie pojawią się: James Norton, Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev i Kiersey Clemons. Film na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…