Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają rozmowy dotyczące 3. sezonu Detektywa 0

Mamy znakomite wieści dla fanów serialu, Detektyw. W czasie konferencji Television Critics Association, szef stacji Casey Bloys nie skupił się jedynie o sztandarowym tytule HBO, czyli Grze o tron, ale także na jeszcze jednej niezwykle popularnej marce.

fot. materiały prasowe

Tą marką jest właśnie Detektyw, który według zapewnień Caseya Bloysa wciąż jest w planach włodarzy stacji HBO. Najważniejszą zmianą, która ma dotyczyć trzeciego sezonu jest zmiana człowieka, który będzie odpowiadał za jego stworzenie. Do tej pory serialem zajmował się Nic Pizzolatto. Niestety jest on aktualnie zajęty tworzeniem innej produkcji dla stacji. Na razie jednak projekt ten jest we wczesnej fazie. Wciąż nie obrano kierunku w jakim podążą twórcy oraz tego, który napisze scenariusz do trzeciego sezonu.

Casey Bloys wyjawił również, że stacja HBO wciąż ma w planach stworzenie pełnometrażowego filmu będącego kontynuacją kultowego serialu, Deadwood. Co prawda projekt ten wciąż czeka na zielone światło, jednak jest spora szansa na to, że stanie się to już niebawem. Fabuła filmu pozostaje tajemnicą, ponieważ twórca oraz scenarzysta serialu, David Milch wciąż pisze scenariusz.

Ostatnią ważną rzeczą jaką dowiedzieliśmy się od Bloysa na konferencji Television Critics Association jest to, że już jesienią rozpoczną się zdjęcia do dziewiątego sezonu serialu komediowego Pohamuj entuzjazm. Szef HBO dodał jednak, że wciąż nie zapadły wszystkie decyzje obsadowe, jednak ma nadzieje, że większość aktorów i aktorek powróci do produkcji.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…