Divorce z modą lat 70. 0

Sarah Jessica Parker była ogromną gwiazdą Seksu w wielkim mieście. Z pewnością pamiętacie rozmowy o ubraniach, które nosiła Carrie. (Serial rozpoczął się niemal dwadzieścia lat temu, ale wciąż wielu miło go wspomina!).

WHAT IS CARRIE WEARING stało się niesamowitym ruchem, a dziewczyny poszukiwały podobnych ubrań przez co narracja serialu został nieco zdominowana przez modę. Mam nadzieję, że ten temat nie będzie przyćmiewał fabuły nowego serialu HBO Divorce . Aktorka powiedziała, że ubrania są częścią historii, ale nie stanowią takiej obsesji, jak to było poprzednim razem.

Arjun Bhasin, który pracował w hinduskim przemyśle filmowym oraz stworzył kostiumy do Życia Pi, stał się głównym kostiumografem serialu.

Jest pięknym projektantem i kostiumografem. W mojej postaci było coś takiego, że myślałam o kinie lat 70. Dużo o tym myśleliśmy. Prawie wszystko to, co nosi, było używane. – mówi Parker.

Bohaterka Parker, Frances, widzi, że jej małżeństwo się rozpada. Po dziesięciu latach i dwójce dzieci spostrzega że rozstanie nie jest takie łatwe, jakby tego chciała.

Divorce będzie miało premierę 9 października.

Źrodło: http://www.tvguide.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…