Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zły Mikołaj 2 na oficjalnych zdjęciach z filmu 0

Broad Green Pictures i Miramax zaprezentowały kilka zdjęć z drugiej części lubianej świątecznej komedii – Zły Mikołaj 2. Możemy na nich zobaczyć gwiazdę produkcji, którą jest Billy Bob Thornton.

fot. materiały prasowe

Wiecznie niezorientowany Willie T. Sokes znów pojawia się w centrum handlowym w brodzie i czerwonym stroju, gotowy by zebrać wszystkie świąteczne prośby, by później zgarnąć prezenty choćby na biegun północny. W sequelu Złego Mikołaja zobaczymy również Kathy Bates, wcielającą się w matkę Williego. Tony Cox (Marcus) oraz Brett Kelly (Dzieciak) również powrócą w swoich rolach z oryginalnego filmu. Nie wiadomo jeszcze, czy powróci ktoś jeszcze z oryginalnej obsady jak np. Lauren Graham czy Lauren Tom. Żadne szczegóły odnośnie fabuły nie zostały jeszcze zdradzone, ale miejmy nadzieję, że to nastąpi wraz ze zbliżającą się datą premiery.

Mark Waters reżyseruje film według scenariusza Douga Ellina, Johnny’ego Rosenthala oraz Shauny Cross. Bad Santa 2 pojawi się w amerykańskich kinach 23 listopada 2016. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…