Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Foggy Neslon pojawi się w The Defenders? 0

Na Comic-Conie w San Diego platforma Netflix oraz Marvel zaprezentowały pierwszy teaser zapowiadający nadejście The Defenders. Drużyna superbohaterów małego ekranu złożona z Jessiki Jones, Daredevila, Luke’a Cage’a oraz Iron Fist będzie wspólnymi siłami przeciwstawiała się tajemniczej organizacji The Hand.

fot. materiały prasowe

A co z bohaterami drugoplanowymi, które możemy oglądać w serialach Netfliksa i Marvela? Wszystko wskazuje na to, że i one mogą pojawić się miniserialu The Defenders. Na jednym z konwentów, które miały miejsce w ten weekend, Elden Henson odtwórca roli Foggy’ego Nelsona w Daredevilu wyjawił, że Marvel rozmawiał z nim na temat powrotu do roli prawnika w kolejnej produkcji Netfliksa.

Powrót Foggy’ego wydaje się być sensowny. W końcu przyjął on posadę od Jeri Hogarth, którą mogliśmy oglądać w serialu Jessica Jones. Zresztą udział w The Defenders zaliczy również postać znana z serialu, w którym gwiazdą jest Krysten Ritter. Eka Darville ponownie wcieli się w bohatera znanego jako Malcolm Ducasse. Pozostaje nam więc tylko czekać na kolejne oficjalne potwierdzenia udziału w The Defenders postaci drugoplanowych.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…