Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Biehn uważa, że Obcy 5 powstanie 2

Zdjęcia do widowiska Obcy: Przymierze w reżyserii Ridleya Scotta zostały zakończone. Teraz twórcę czeka okres postprodukcji i przygotowanie filmu, który będzie mógł zawitać na ekrany kin. W międzyczasie fani wciąż dostają nowe informacje dotyczące niezrealizowanego projektu Neilla Blomkampa. Dla tych, którzy czekają na tę produkcje są to wieści napawające optymizmem.

fot. materiały prasowe

Jakiś czas temu, gwiazda serii o Obcym – Sigourney Weaver stwierdziła, że Obcy 5 powstanie. Teraz swoje trzy grosze do całej sytuacji dołożył Michael Biehn, którego mogliśmy oglądać w kontynuacji kultowego filmu Ridleya Scotta. Aktor jest podobnego zdania i uważa, że projekt Blompkampa dojdzie do skutku.

Myślę, że byłoby to bardzo żenujące dla Foxa, jeśli nie daliby filmu Sigourney, którego ona tak bardzo chce. Nie wiem kiedy on powstanie, ale wiem że to się stanie. Ja także tam będę, będzie ten nowa Newt. Będzie miała ona 26 albo 27 lat. Dla mnie miałaby ona wygląd na przykład Jennifer Lawrence, ale ja tam nic nie wiem.

powiedział aktor

Jak widać ludzi związani z tym projektem naprawdę wierzą w jego realizację. My musimy mieć nadzieję, że dojdzie on do skutku i za jakiś czas Biehn i Weaver ponownie staną oko w oko z Obcym.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…