Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Calista Flockhart powróci w drugim sezonie Supergirl 1

Nadchodzący sezon Supergirl stanowczo różni się, jeśli chodzi o jego podstawy od poprzednich. Produkcja przenosi się z Los Angeles do Vancouver, budżet zostaje ucięty… Nawet losy niektórych postaci z poprzedniego sezonu są niewiadome.

Nie trudno więc zauważyć, że fani bardzo zaczęli się interesować tym, czy ich ulubione postaci wrócą na ekran. Obecnie dyskusja rozgorzała wokół Cat Grant, granej przez Calistę Flockhart. W pierwszym sezonie Cat była szefową głównej bohaterki. Z niedawnymi doniesieniami, iż Kara Danvers będzie miała nowego szefa, wielu fanów zaczęło się zastanawiać czy ich ukochana postać powróci.

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, owszem, Cat Grant powróci w drugim sezonie, ale jej rola zostanie znacznie zredukowana. Zamiast stałej osoby w obsadzie, będzie się pojawiać od czasu do czasu, w niektórych odcinkach.

Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż Calista Flockhart mieszka w Los Angeles, i nie chce zostawiać swojej rodziny na kilka miesięcy. Jak jednak udało się ustalić, Flockhart i producenci Supergirl poszli na kompromis. Flockhart nagra wszystkie swoje sceny za jednym przylotem do Vancouver, a jednocześnie dostanie taką samą gażę jak za poprzedni sezon.

Na temat całej sprawy wypowiedział się producent serialu Andrew Kreisberg.

Supergirl nie byłaby Supergirl bez wspaniałej Calisty Flockhart jako Cat Grant. Jesteśmy podekscytowani powrotem Calisty na plan. Zarówno my, jak i widownia, uwielbiamy ją w akcji.

Andrew Kreisberg o powrocie Calisty Flockhart do Supergirl

Premiera drugiego sezonu Supergirl już 10 Października 2016.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…