Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

WAŻNA informacja dotycząca Strażników Galaktyki 2 0

James Gunn za pośrednictwem Facebooka ogłosił bardzo ważną rzecz dotyczące drugiej części Strażników Galaktyki. Co niektórzy fani filmowego uniwersum Marvela – a w szczególności drużyny Star Lorda – mogą poczuć się lekko zawiedzeni.

fot. materiały prasowe

Jak się okazuje w filmie zabraknie kamieni nieskończoności, czyli sześć potężnych obiektów powiązanych z innymi aspektami wszechświata, które tak bardzo pragnie zdobyć Thanos. James Gunn w wywiadzie powiedział, że w Strażnikach Galaktyki 2 ich zabraknie.

W drugiej części nie będzie kamieni nieskończoności. Decyduję o wszystkim co zobaczymy w Strażnikach. Nie będzie kamieni w ogóle. To historia o Strażnikach Galaktyki, a nie wprowadzenie do jakiegoś innego filmu.

powiedział reżyser

Z pewnością jest to bardzo ważne ogłoszenie, tym bardziej że jesteśmy coraz bliżsi widowiska Avengers: Infinity War. Grupa superbohaterów już niebawem będzie musiała stanąć oko w oko z Thanones.

Jeśli chodzi o same kamienie nieskończoności, to do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć na ekranie cztery z nich. Kamień Przestrzeni znajduje się w Asgardzie i ma go Heimdall, Kamień Umysłu posiada Vision, Kamień Rzeczywistości przebywa w muzeum Taneleera Tivana, a Kamień Mocy jest w Xandarze.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…