Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Historia Harry'ego Pottera zakończy się na Przeklętym Dziecku 0

Co, wydawało się wam, że prawdziwym zwieńczeniem historii słynnego czarodzieja były Insygnia Śmierci? Oczywiście, że nie! Przecież trzeba zarobić jeszcze trochę pieniędzy z tej franczyzy!

W ostatni weekend odbyła się oficjalna premiera sztuki Harry Potter and the Cursed Child, napisanej przez J.K Rowling, autorkę oryginalnej serii książek o przygodach młodego czarodzieja. Sam fakt powstania tego projektu wzbudził olbrzymie zainteresowanie – na tyle duże, że Warner Bros powoli planuje ekranizację historii, fani zaś zaczęli się zastanawiać czy to oznacza więcej historii o najsłynniejszym czarodzieju świata.

Rowling udzieliła wywiadu RadioTimes.com gdzie wypowiedziała się na temat potencjalnych kontynuacji przygód Harry’ego Pottera.

W ciągu tej sztuki Harry przechodzi wielką podróż, a potem, myślę, że to koniec. To nowe pokolenie. Jestem podekscytowana, by zobaczyć jak pięknie to zrealizowana, ale to już koniec drogi dla Harry’ego.

J.K Rowling o kolejnych przygodach Harry’ego Pottera

Czy to oznacza, że dostaniemy kolejną serię, o przygodach syna Harry’ego? Sam jestem ciekaw, ale wszystkiego dowiemy się z czasem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…