Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy serial TNT - 4 Blocks 0

Wystartowały zdjęcia do nowej produkcji TNT – 4 Blocks. Sześcioodcinkowy miniserial to wstrząsający dramat rodzinny, który opowiada o losach arabskiego klanu, żyjącego w jednej z berlińskich dzielnic. Premiera planowana jest wiosną przyszłego roku.

fot. materiały prasowe

4 blocks to historia o rodzinie, przyjaźni zdradzie i zaufaniu. W centrum opowieści znajduje się Ali Hamady. Wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie na czele wpływowego, arabskiego rodu, który kontroluje berlińską dzielnicę Neukolln. W rzeczywistości Ali pragnie jednak porzucić swoją kryminalną przeszłość i razem z żoną i córeczką uciec z Berlina. Dramatyczny splot wydarzeń sprawia, że musi zmienić plany. Podczas policyjnego nalotu ginie jeden z funkcjonariuszy, a brat Aliego zostaje aresztowany. Główny bohater, chcąc pomóc bratu, wpada w spiralę przestępczości, intrygi i zdrady, z której, jak się wydaje, nie ma już żadnej ucieczki.

Nowy serial TNT podejmuje problem kilku dzielnic Berlina, które kontrolowane są przez arabskie rodzinne gangi. Mimo to, jak zapowiadają twórcy, opowiadana historia jest fikcyjna. To pierwsza tego typu produkcja w historii niemieckiej telewizji, która porusza temat arabskich rodów żyjących w Niemczech, ukazując problem z ich perspektywy.

4 blocks powstaje przy współpracy z Wiedemann & Berg Television. W obsadzie znaleźli się m.in. Frederick Lau, Kida Khodr Ramadan, znany niemiecki raper Veysel oraz Polka – Karolina Lodyga. Zdjęcia kręcone są w Berlinie, w dzielnicy Neukolln i mają potrwać do lutego przyszłego roku. Premiera miniserialu planowana jest na wiosnę.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…