Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Dwayne Johnson szykuje rewoltę w więzieniu! 1

O rany, Szybcy i Wściekli naprawdę nie zamierzają zniknąć. Prace nad ósmą częścią sagi toczą się bardzo prędko a gwiazdy serii chętnie dzielą się progresem w pracach nad filmem.

Dwayne Johnson, korzystając ze swojego Instagrama podzielił się z fanami kilkoma materiałami z planu, sugerującymi, że w najnowszym filmie, jego postać nie tylko wyląduje za kratkami, ale także zrobi konkretną rozróbę, gdy już się tam znajdzie.

The Rock wspomniał też odrobinę o jego roli w nadchodzącym filmie, i przyznać trzeba że brzmi to bądź co bądź ciekawie.

Kiedy nasz scenarzysta, Chris Morgan powiedział do mnie kilka miesięcy temu "Jak szalone by było gdyby w Szybkich i Wściekłych 8, Hobbs wylądował w najlepiej strzeżonym więzieniu na świecie?", zapytałem "Jak szalone i wspaniałe dla fanów by było, gdyby Hobbs nie dość że tam wylądował, to jeszcze postanowił stamtąd uciec". Naszym celem było stworzenie jednej z najbardziej ikonicznych scen ucieczki w więzienia w historii.

Dwayne Johnson o swojej roli w Fast and Furious 8

O ile trudno mi nie zauważyć, że to nie twórcy filmu mają kompetencje by nazywać sceny "ikonicznymi", o tyle na pewno możemy się spodziewać, że to co szykują dla nas filmowcy będzie spektakularne.

Premiera Szybkich i Wściekłych 8, już 21 Kwietnia 2017.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…