Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Channing Tatum w remaku komedii Plusk 0

Pamiętacie Plusk? Komedię romantyczną z 1984 roku, w której grali Tom Hanks i Darryl Hannah? Hollywood pamięta, a jeżeli Hollywood o czymś pamięta, możemy spodziewać się remaku lub sequela.

Brian Grazer, producent oryginalnego filmu zdradził dwa miesiące temu, iż pracuje nad remakiem komedii z 1984 roku. Już wtedy sugerował, że film będzie się znacznie różnił, jeśli chodzi o perspektywę ukazania historii. I okazuje się, że nie kłamał.

Channing Tatum, znany z ról w takich filmach jak Jupiter Intronizacja czy też Magic Mike pojawi się w nadchodzącym remaku, ale jego rola może was trochę zdziwić. W oryginalnym filmie Tom Hanks grał biznesmena który zostaje uratowany przez syrenę graną przez Darryl Hannah. W remaku zaś, role się odwrócą – to Tatum będzie syreną, czy też raczej syrenem.

Wiadomo też kto będzie mu akompaniował na ekranie. A będzie to Jillian Bell, z którą Tatum współpracował przy 22 Jump Street. Produkcją filmu zajmą się zaś Brian Grazer oraz Ron Howard, który wyreżyserował oryginalny Plusk.

Premiera filmu spodziewana jest pod koniec 2018 roku, aczkolwiek żadnych oficjalnych doniesień na ten temat, nie ma.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-02

Aktorka, którą wybrali ani nie jest śmieszna, ani ładna. Zdecydowanie daaaaaleko jej do młodej Darryl Hannah. Wieszczę już dziś klapę finansową.

Proszę czekać…