Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Willem Dafoe z bardzo ważną rolą w Notatniku śmierci! 0

Obsada przygotowywanego przez Netfliksa filmu na podstawie kultowego anime – Notatnik śmierci, powiększyła się o wielką, hollywoodzką gwiazdę. Do filmu dołączył właśnie Willem Dafoe.

fot. materiały prasowe

Aktor znany z takich produkcji jak Pluton czy Spider-Man wcieli się w ikoniczną postać, Ryūka. Z pewnością każdy fan Notatnika śmierci wie o kogo chodzi. Dla tych, którzy nie mają bladego pojęcia kim on jest, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Ryūk pochodzi z rasy Shinigamim i jest bogiem śmierci. Jest uzależniony od ziemskich jabłek, jest złośliwy i ironiczny. To właśnie on dostarcza na Ziemię drugi notatnik śmierci.

Producenci obsadzili już aktorów w innych znanych rolach. Głównym bohaterem produkcji będzie Light Turner, w którego wcieli się Nat Wolff. Jego przeciwnikiem, czyli tajemniczym "L" został Keith Stanfield. W roli Mii Sutton zobaczymy Margaret Qualley.

Notatnik śmierci to manga stworzona przez Tsugumiego Ohbę oraz Takeshiego Obatę. Znudzony życiem Yagami Light, jeden z najtęższych japońskich umysłów, znajduje na swojej drodze Notatnik śmierci. Z początku pewien obaw i niedowierzań staje się świadkiem paranormalnych wydarzeń. Według instrukcji zawartych w notesie, każdy, którego imię i nazwisko zostanie wpisane… zginie tak, jak zażyczy sobie autor wpisu. Odtąd życie rezolutnego nastolatka zmienia się całkowicie. Mianuje siebie bogiem przyszłego świata, by móc samemu wymierzać sprawiedliwość mordercom. Planuje zbudować lepszy świat, w którym będzie panować tylko dobro. Wszystko staje jednak pod znakiem zapytania kiedy to jego plany chce pokrzyżować najlepszy na świecie detektyw istniejący pod pseudonimem "L".

Źrodło: Mashable

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…