Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie druga część Sekretnego życia zwierzaków domowych 0

Illumination Entertainment i Universal Pictures święcą wielki kasowy sukces. Animacja Sekretne życie zwierzaków domowych przekroczyła na całym świecie 400 mln dolarów. Nie dziwi, więc fakt że włodarze studia zdecydowali się na stworzenie kontynuacji.

fot. materiały prasowe

Co więcej, ogłoszono już nawet datę premiery drugiej części. Sequel Sekretnego życia zwierzaków domowych pojawi się w kinach 13 czerwca 2018 roku. Scenariusz do animacji ponownie zostanie napisany przez autora pierwowzoru, Briana Lyncha. Nie zmieni się także osoba na stanowisku reżysera. Będzie nim Chris Renaud.

Sekretne życie zwierzaków domowych to absolutny hit w amerykańskich kinach. Do tej pory obraz zarobił 300,3 mln dolarów! Do tego dorzucił ponad 100 mln na świecie. Warto jednak pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Przed filmem animowanych premiery w jeszcze 48 krajach! Produkcja nie pojawiła się jeszcze między innymi w Chinach, gdzie z pewnością zarobi kolejne krocie dla Illumination Entertainment i Universal Pictures.

Sekretne życie zwierzaków domowych czeka również na premierę w naszym kraju. Animacja w Polsce będzie dostępna dopiero od 23 września. Miejmy nadzieję, że film okaże się tak dobry, jak jego zarobki.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…