Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dokrętki Łotra 1 z innym reżyserem? 0

W tym roku premiera kolejnego filmu osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen. Już w grudniu do kin wejdzie pierwszy z długo oczekiwanych spin-offów – Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

fot. materiały prasowe

Jakiś czas temu sporo mówiło się o tym, że Walt Disney i LucasFilm są średnio zadowolone z pokazów testowych. Dlatego tez zarządzono dokrętki, które miały poprawić jakość filmu. W sieci pojawiły się właśnie interesujące plotki dotyczące dodatkowych prac nad widowiskiem. Według nich reżyser filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Gareth Edwards nie brał udziału w dokrętkach! Jego miejsce znając ponoć Tony Gilroy i to właśnie on stał za kamerą.

Oczywiście wszystkie informacje dotyczące filmu są strzeżone niczym złoto w Fort Knox. Wszystkie wieści dotyczące produkcji wydają się być wyciekami kontrolowanymi, dlatego też możemy nigdy nie dowiedzieć się, co tak naprawdę działo się w czasie dokrętek. I czy naprawdę Gareth Edwards nie został zaangażowany do pracy przy nich. Czy Disney miałby być niezadowolony z pracy reżysera Godzilli?

Z drugiej strony może to nic nie oznaczać. Edwards mógł być akurat zajęty czymś innym. Trzeba pamiętać, że dokrętki to normalny proces w tworzeniu filmu. Tym bardziej wielkiego hollywoodzkiego widowiska. Miejmy nadzieję, że pomimo prac dodatkowych nad filmem, będzie on wspaniałą rozrywką, którą pokochają fani Gwiezdnych wojen.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ

"Czy Disney miałby być niezadowolony z pracy reżysera Godzilli?"

Zatrudnić Garetha Edwardsa do produkcji filmu a potem być niezadowolonym z efektu, to trochę jak kupić Toyotę Paseo i narzekać że zardzewiała po pierwszym deszczu…

Movieman KubiQ

@KubiQ Godzilla jest filmem co najwyżej niezłym. Byłby lepszy gdyby Edwards nie ucinał scen akcji w połowie. Bez jaj, to bylo tak irytujące. Jak juz Godzilla wreszcie się rozkręcał, to jebs, robimy cięcie i zobaczmy co tam u naszej rodzinki :D

Proszę czekać…