Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy nazwisko gospodarza Złotych Globów! 0

Wreszcie poznaliśmy nazwisko gospodarza 74. gali wręczenia Złotych Globów. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej zdecydowało, że tym razem galę poprowadzi Jimmy Fallon.

Dla Fallona będzie to debiut w roli gospodarza gali Złotych Globów. Nie będzie to jednak dla niego pierwszyzna, jeśli chodzi o tego typu wydarzenie. W 2010 roku to właśnie on poprowadził ceremonię rozdania nagród Emmy. Wybór Fallona nie jest przypadkowy. Pracuje on bowiem w telewizji NBC, gdzie na co dzień emitowany jest jego program rozrywkowy "The Tonight Show". Sama gala Globów także przygotowywana jest przez tę stację.

Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy ogłosić, iż to Jimmy poprowadzi 74. galę wręczenia Złotych Globów. To najbardziej spontaniczne i swobodne show w telewizji. Jimmy to wesoły i rozbrajający komik, który jest idealny jako gospodarz.

powiedział prezes NBC, Robert Greenblatt

Ostatnią galę Złotych Globów poprowadził brytyjski komik i aktor, Ricky Gervais. Dla nie był to już czwarty raz. Kolejna ceremonia wręczenia Złotych Globów odbędzie się 8 stycznia.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…