Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w sierpniu 0

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriali, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

fot. materiały prasowe

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

W sierpniu do wygrania wiele znakomitych filmowych tytułów na DVD! Mamy dla Was kinowe przeboje oraz klasykę, która przeszła do historii kina. Dla fanów animacji oraz Pixara mamy znakomity film nagrodzony Oscarem – W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI. Do tego widowisko fantasy BOGOWIE EGIPTU, remake’u kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych – POINT BREAK. NA FALI oraz całą trylogię legendarnej serii POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI.

Pamiętajcie, ze nagrody można zdobywać nie tylko za dodawane treści, ale także za bycie aktywnym na naszym portalu. W tym miesiącu najbardziej aktywny użytkownik dostanie znakomitą produkcję biograficzną z Kate Winsley oraz Michaelem Fassbenderem – Steve Jobs.

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…