Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fantastyczne zwierzęta 2 z oficjalną datą premiery 0

Warner Bros. Pictures ogłosił, że prace nad kontynuacją filmu fantasy Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć zostaną rozpoczęte. Scenariusz do drugiego filmu będącego spin-offem przygód o Harrym Potterze, dostarczyła pisarka J.K. Rowling.

fot. materiały prasowe

Ustalono także datę premiery sequela. Fantastyczne zwierzęta 2 zawitają do kin 16 listopada 2018 roku. David Yates, który wyreżyserował cztery filmy o Harrym Potterze oraz pierwszą część spin-offu, stanie także za kamerą kontynuacji. Producentami obrazu będą David Heyman, Rowling, Steve Kloves i Lionel Wigram.

Jak podaje Warner Bros. Pictures w kolejnym filmie zagłębimy się w coraz bardziej mroczne czasy, które nastaną w świecie czarodziejów. Newt i inni bohaterowie będą musieli zdecydować o swojej lojalności. Wytwórnia planuje stworzyć całą trylogię przygód Newt Scamander. Ostatnie widowisko trafi od kin w listopadzie 2020 roku.

Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów. Premiera w polskich kinach 18 listopada.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…