Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Helen Mirren na zdjęciu z ósmej części Szybkich i wściekłych 0

Trzeba przyznać, że obsada filmu Szybcy i wściekli 8 prezentuje się wybornie. Oprócz znanych i lubianych twarzy w produkcji zobaczymy nowe gwiazdy, w tym dwie zdobywczynie Oscara – Charlize Theron w roli czarnego charakteru oraz Helen Mirren. Z tą drugą aktorką w sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie z filmu. Możecie zobaczyć je poniżej.

fot. materiały prasowe

Vin Diesel szepcze coś do ucha Helen Mirren

Tak jak na wstępie wspomniałem, w kolejnym sequelu kasowej serii nie zabraknie znanych twarzy. W obsadzie są bowiem Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Jason Statham oraz uwielbiany przez każdego człowieka na naszej planecie – Dwayne "The Rock" Johnson.

Ekipa zdjęciowa na planie Szybkich i wściekłym 8 pracuje już od jakiegoś czasu. Reżyserem superprodukcji jest F.F. Gray, twórca znakomicie przyjętego dramatu biograficznego – Straight Outta Compton. Ósma odsłona serii będzie początkiem nowej, i jak zapowiadają twórcy, finałowej trylogii, która zwieńczy zwariowane przygody Dominica Torreto i jego drużyny. Premiera kolejnego filmu już 21 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…