Patty Jenkins odpowiada na krytykę Legionu samobójców

fot. materiały prasowe

Filmowe uniwersum DC rodzi się w wielkich bólach. Krytycy nie pozostawili na Legionie samobójców suchej nitki i zjechali go od lewa do prawa. Oczywiście produkcja wciąż czeka na premierę i to fani zdecydują o tym czy film był warty wydawania pieniędzy na bilet.

Ludzie związani z Warner Bros. Picutres oraz DC Films próbują w różny sposób ratować sytuację przed premierą Legionu. David Ayer ostatnio powiedział, że jego obraz został stworzony dla fanów i to tak naprawdę tylko ich opinia się liczy (podobnie było z Zackiem Snyderem, gdy Batman v Superman: Świt sprawiedliwości został zjechany przez krytyków). Wspomóc reżysera postanowiła także Patty Jenkins, która stoi za kamerą kolejnego widowiska – Wonder Woman.

Ludzie. Jestem bardzo zdezorientowana. Byłam na premierze Legionu samobójców. Film jest świetny. Świetny! To znaczy, uwielbiam go. Jestem zaskoczona niektórymi recenzjami. Nie łapię tego. Myślę, że to było niesamowite. I nie dlatego, że należę do DC. Naprawdę.

napisała na swoim Twitterze Jenkins

Oczywiście każdy ma prawo do lubienia (lub też nie) jakiegoś filmu. Z pewnością jednak znajdą się tacy, którzy zarzucą przynależność Jenkins do świata DCEU. Miejmy jednak nadzieję, że w słowach reżyserki Wonder Woman będzie można znaleźć chociaż odrobinę prawy i film naprawdę okaże się świetny.

Źrodło: ScreenRant


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)