Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Króliczek Playboya odsłania kulisy thrillera Hel 0

Katarzyna Paskuda, aktorka i króliczek Playboya, odsłania kulisy thrillera Hel. Film w kinach od 5 sierpnia.

fot. materiały prasowe

Esma jest kobietą niespełnioną zawodowo i partnersko, która chciałaby mieć kogoś i być kochana. Jest właścicielką tawerny, lokalnego miejsca rozrywki, gdzie można napić się i zobaczyć kobiety tańczące na rurze. Esma zatrudnia do tego młodsze dziewczyny, o które jest trochę zazdrosna, bo sama nie jest już pierwszej młodości.

mówi aktorka

Hel to pełnometrażowy debiut duetu reżyserskiego Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza, wyprodukowany przez jednoczącą twórców firmę AMONDO Films. Za zdjęcia odpowiadają Clemence Thurninger, Joaquin Del Paso i Paweł Tarasiewicz. Muzykę do filmu napisał Patryk Zakrocki. Hel – to jeden z ostatnich filmów zrobionych w Polsce na taśmie 35 mm.

Mam urodę, jaką mam. Jest dość oryginalna, wyrazista, trochę 'playboyowska'. Dzięki niej dostaję propozycje ról określonego typu – jak kochanka czy kobieta lekkich obyczajów. Nie mam nic przeciwko goliźnie. Jeśli w filmie, oprócz nagości i seksu, są jeszcze dobre dialogi, fajnie ukazane relacje między bohaterami oraz pojawia się szansa pokazania się w różnych odsłonach i zademonstrowania wachlarza aktorskich możliwości, to ja się na to decyduję. W "Helu" wszystko to było.

mówi Katarzyna Paskuda

W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana trójka młodych turystów. Tajemnicza zbrodnia łączy ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska), striptizerkę w lokalnym barze. Głównym podejrzanym jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce śledztwo odkryje mroczne sekrety, skrywane na małym, odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…