Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Wiemy, jak będzie wyglądał nowy Transformers! 0

Hot Rod to bezkompromisowo jeden z najulubieńszych Autobotów z uniwersum robotów zamieniających się w samochody, a na jego filmowy debiut fanom przyszło czekać od czasów animacji The Transformers: The Movie. Dziś wiemy, że pojawi się w nowej produkcji Michaela Baya, Transformers: The Last Knight.

Twórcy zdecydowali się ukazać na materiale promocyjnym Hot Roda w jego człekokształtenej formie – dotychczas każdą nową postać z The Last Knight'a pokazywano w wersji po transformacji w auto. Po 30 latach (The Transformers: The Movie miało premierę w 1986 roku) długoletni miłośnicy serii mogą zobaczyć filmową wersję swojego ulubionego Autobota na grafice opublikowanej na oficjalnym Twitterze Hasbro Transformers.

Hot Rod to młodszy Autobot, znany ze swojej bezczelności i pewności siebie. Hasbro załączyło krótki opis jego kinowej wersji:

Hot Rod: To nie kreskówka!
Wzrost: 16’1
Historia: towarzysz broni Bumblebee’sa
Osobowość: bezczelny, nieco arogancki, opiekuńczy

The Last Knight będzie posiadał szereg nowych robotów i choć ujawniono już postacie takie, jak Combaticons czy Onslaught, to wiele Transformersów wciąż czeka na wyjście z cienia. Michael Bay stopniowo zdradza detale swojego najnowszego widowiska, z którego, o dziwo, na etapie zdjęć i postprodukcji nie wyciekło zbyt wiele informacji. Wiadomo tylko, że w filmie ujrzymy tradycyjne trio towarzyszące kinowemu uniwersum od pierwszej odsłony serii – oczywiście mowa o Optimusie Primie, Megatronie i Bumbleblee.

A tak prezentuje się filmowy Hot Rod:

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…