Pierwszy teaser Dunkirk - klimatyczna bomba od Nolana

fot. materiały prasowe

W Stanach Zjednoczonych przed filmem Legion samobójców widzowie maja okazję zobaczyć teaserową zapowiedź najnowszego filmu Christophera Nolana. Zwiastun wojennego widowiska Dunkirk wciąż czeka na oficjalna premierę, jednak w sieci można znaleźć już teaser nagrany za pomocą telefonu. Poniżej znajdziecie to wideo.

Głównym tematem będzie tak zwana Operacja Dynamo, czyli akcja mająca na celu ewakuowanie Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz alianckich sojuszników z Francji, gdzie zostali oni odcięci przez Niemców. Produkcja powstaje dla Warner Bros. Pictures.

W obsadzie widowiska takie nazwiska jak Fionn Whitehead, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh i Tom Hardy. Zdjęcia do filmu stworzyć Hoyte van Hoytema. Holender miał już przyjemność pracować z Nolanem przy okazji Interstellar. Wówczas stworzył on olśniewające zdjęcia i nie dziwi fakt, że twórca trylogii o Mrocznym Rycerz kontynuuje tę współpracę.

Nolan kręci na taśmie 65 mm oraz IMAX 65 mm. Premiera filmu 21 lipca 2017 roku.

AKTUALIZACJA

Warner Bros. Pictures zdecydował się na oficjalne zaprezentowanie teasera najnowszego filmu Nolana. Klimatyczna bomba – tylko tyle można napisać o tej niespełna minucie. Po prostu oglądajcie pełny teaser.

Źrodło: Twitter


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)