Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy teaser Dunkirk - klimatyczna bomba od Nolana 3

W Stanach Zjednoczonych przed filmem Legion samobójców widzowie maja okazję zobaczyć teaserową zapowiedź najnowszego filmu Christophera Nolana. Zwiastun wojennego widowiska Dunkirk wciąż czeka na oficjalna premierę, jednak w sieci można znaleźć już teaser nagrany za pomocą telefonu. Poniżej znajdziecie to wideo.

fot. materiały prasowe

Głównym tematem będzie tak zwana Operacja Dynamo, czyli akcja mająca na celu ewakuowanie Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz alianckich sojuszników z Francji, gdzie zostali oni odcięci przez Niemców. Produkcja powstaje dla Warner Bros. Pictures.

W obsadzie widowiska takie nazwiska jak Fionn Whitehead, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh i Tom Hardy. Zdjęcia do filmu stworzyć Hoyte van Hoytema. Holender miał już przyjemność pracować z Nolanem przy okazji Interstellar. Wówczas stworzył on olśniewające zdjęcia i nie dziwi fakt, że twórca trylogii o Mrocznym Rycerz kontynuuje tę współpracę.

Nolan kręci na taśmie 65 mm oraz IMAX 65 mm. Premiera filmu 21 lipca 2017 roku.

AKTUALIZACJA

Warner Bros. Pictures zdecydował się na oficjalne zaprezentowanie teasera najnowszego filmu Nolana. Klimatyczna bomba – tylko tyle można napisać o tej niespełna minucie. Po prostu oglądajcie pełny teaser.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ 2016-08-05

W moim serduszku zawsze będzie miejsce na filmy Chrisa Nolana. Czekam z niecierpliwością…

Movieman 2016-08-05

DC i Marvele mogą się schować – numer jeden na liście "muszę zobaczyć" przyszłego roku. Bomba, robi wrażenie, a to tylko kilka ujęć.

Proszę czekać…