Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Jack Bauer nie powróci w reboocie 24 godzin 0

Fani kultowego serialu z utęsknieniem oczekują premiery kolejnego sezonu spinoffu cyklu – 24: Legacy. W związku, z czym wielu zaczęło spekulować na temat potencjalnego powrotu najsłynniejszego bohatera cyklu, Jacka Bauera.

Na temat powrotu słynnego agenta do serialu, wypowiedział się aktor wcielający się w jego postać, Kiefer Sutherland, stwierdzając krótko:

Nie ma absolutnie żadnych planów by to się zdarzyło.

Kiefer Sutherland o występie w 24: Legacy

Na temat powrotu Jacka Bauera wypowiedział się też producent nowego show, Howard Gordon.

Na pewno chciałbym zobaczyć Sutherlanda na pewnym etapie serialu. Myślę, że on też nie wyklucza tej możliwości. Co prawda, na razie nie planujemy nic konkretnego w tej materii, myślę, że to po prostu możliwość która bardzo się odbija w moich osobistych pragnieniach. Nikt nie mówi, że Bauer na pewno powróci. Trochę się rozmarzyłem na ten temat, myślę też, że jest to jak najbardziej możliwe. Ale na razie tego nie planujemy.

Howard Gordon na temat powrotu Jacka Bauera

Kiefer Sutherland na chwilę obecną, pojawi się w nowym serialu stacji ABC Designated Survivor, jako główny bohater. W międzyczasie premiera 24: Legacy odbędzie się 5 Lutego 2017.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2016-08-07

’Fani kultowego serialu z utęsknieniem oczekują premiery kolejnego sezonu spinoffu cyklu " To pierwszy spin off (24 jeszcze jeden dzień nie liczę gdyż to była mini seria do głównego 24) i jako fan 24 nie oczekuję, chyba że okaże się iż w pierwszym odcinku na końcu zabija czarnego smętnego pana i pojawi się agentka Kate Morgan. To o niej powinien być spin off, skoro już na siłę chcą zrobić dalej 24.

Proszę czekać…