Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Katie McGraph zagra w drugim sezonie Supergirl 0

To oficjalne – w nadchodzącym sezonie Supergirl pojawi się gwiazda takich seriali jak Merlin, czy Dracula. Znamy też pierwsze detale jej roli i co tu dużo mówić, zapowiada się naprawdę interesująco.

McGraph wcieli się w postać Leny Luthor. W komiksach postaci o tym imieniu były dwie, mowa zarówno o siostrze Lexa Luthora, jak i o jego córce, ale żeby wytłumaczyć całe to zamieszanie, musielibyśmy wejść w całą serię tłumaczeń o alternatywnych universach i tym podobnych. Zamiast tego, zobaczmy jakie spojrzenie na Lanę otrzymamy w Supergirl, według twórców serialu.

Piękna, potężna i enigmatyczna, Lena przybywa do National City po aresztowaniu jej brata Lexa, licząc na świeży start. Przejmuje ona fotel prezesa rodzinnej korporacji Luthor Corp., która odniosła duże straty po aresztowaniu Lexa. Jej cel? Zmienić wizerunek firmy i sprawić by stała się siłą dobra. Lena nie chce być ciągle określana przez pryzmat jej brata. Kara (Supergirl) zostaje wciągnięta w jej krąg i musi określić czy ma do czynienia z wrogiem, czy przyjacielem.

Nie oglądam seriali DC (ani seriali w ogóle), ale myślę, że jest tu potencjał na bardzo ciekawy wątek w serialu. Szczególnie iż w jednej z komiksowych serii Lena i Kara były przyjaciółkami. Fani komiksów DC na pewno będą mieli zabawę oglądając ich interakcje na ekranie.

Premiera drugiego sezonu Supergirl już 10 Października.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…