Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Twórcy Stranger Things pragną stworzyć grę... 0

Jak wiadomo, zaczynają się powoli prace nad kolejnym sezonem Stranger Things. Po olbrzymim sukcesie pierwszego, twórcy bardzo dużo dyskutują na temat kontynuacji serii.

W niedawnym wywiadzie dla IGN, bracia Duffer dyskutowali na temat usytuowania w czasie akcji kolejnego sezonu.

Musisz zrobić coś w stylu Harry’ego Pottera. Musimy przeskoczyć rok. Jak na przykład Gater Matarazzo, on już przechodził mutację, musieliśmy zedytować jego głos komputerowo. Chciałbym zrobić premierę w te święta, ale to może być nie możliwe, więc chcemy poczekać rok. Będą już starsi, a my będziemy mogli wziąć to pod uwagę, pracując nad nowym sezonem

Matt Duffer o kolejnym sezonie Stranger Things

To także niezwykle ekscytujące, prowadzić dyskusje na temat tego skoku czasowego, bo daje nam to więcej narzędzi do opowiadania historii. Te postaci się zmieniły przez rok, a widownia musi sama wypełnić sobie luki, by zrozumieć co zaszło, co miało miejsce. Dla nas to ekscytujące, więc jeśli mamy dokonać te zmiany, ze względu na naszych aktorów, mamy zamiar wykorzystać to do granic możliwości

Ross Duffer o kolejnym sezonie Stranger Things

Dyskusja przeszła na ciekawy ton, gdy dziennikarz IGN zasugerował stworzenie komiksu który mógłby opowiedzieć co się działo przez ten rok. Odpowiedź braci na pewno zainteresuje fanów serialu.

To wspaniały pomysł! Ale my najbardziej chcielibyśmy zrobić grę komputerową.

Ross Duffer o rozszerzaniu Stranger Things

Taką ośmiobitową… Wielu fanów stworzyło niesamowite fan arty w tej stylistyce i doprawdy, są niesamowite.

Matt Duffer o potencjalnej grze

Faktycznie, wielu fanów serialu stworzyło wspaniałe rzeczy korzystając z tej stylistyki. Czy może to oznaczać, że w przyszłości będzie można zagrać w Stranger Things? Czas pokaże, sam osobiście jestem niesamowicie zainteresowany, czy coś z tego wyjdzie.

Źrodło: geektyrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…