Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Daisy Ridley opuszcza Instagram 0

Bardzo często celebryci próbują wypowiadać się na ważne tematy. Czasem jednak odpowiedź internetu potrafi być bolesna, o czym przekonała się Daisy Ridley.

Ridley wrzuciła post na swojego instagrama w którym, w dużym skrócie, poparła ruch przeciwko przemocy z użyciem broni. Nic złego prawda? Niestety, internaucie, głównie z Ameryki, zaczęli ją atakować. W komentarzach przewinęła się fala nienawiści, argumentowana przez fakt, iż Ridley nie pochodzi z Ameryki, lub przez fakt, że zagrała ona w filmie w którym pojawia się broń. Jakby wsparcie grupy wyrażającej sprzeciw przemocy było czymś złym…

Ridley najpierw usunęła post, ale gdy nienawiść zaczęła się przelewać na pozostałe, Ridley po prostu usunęła swoje konto na Instagramie. Post był widoczny przez jakiś czas na jej stronie na Facebooku, po czym został usunięty.

Cała ta historia pokazuje, że w internecie nie da się znaleźć miejsca na spokojną dyskusję. Większość internautów zamiast kulturalnie się nie zgodzić, woli atakować z nienawiścią, bez zrozumienia tematu dyskusji.

A wy jak uważacie? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…