Rebel Wilson w remake'u Parszywych drani

Zamiana płci filmowych bohaterów jest w modzie. Ostatnio rozpoczęły się zdjęcia do remake’u filmu Plusk z Channingiem Tatum jako męska syrena. Idąc za ciosem MGM zatrudniło Rebel Wilson do remake’u Parszywych drani z 1988 roku. Jak na razie aktorka jest pierwszym członkiem obsady. Nie znamy jeszcze nawet nazwiska reżysera.

Film opowiada o dwóch kobietach oszustkach. Jedna z nich twardo stąpa po ziemi, podczas gdy druga jest nieco bardziej wyrafinowana. W oryginalnej wersji wystąpili Steve Martin i Michael Caine. Był to remake scenariusza filmu z Marlonem Brando Bedtime Story.

Po raz pierwszy pojawiły się informacje o remake’u w 2008 roku, kiedy Steve Pink został zaangażowany do napisania i wyreżyserowania opowieści. Niestety projekt nigdy nie doszedł do skutku. Na razie wiadomo, że produkcją obok Rebel Wilson zajmie się Roger Birnbaum.

Dopóki nie poznamy reżysera, projekt nie będzie mógł ruszyć. Nie wiadomo, czy scenarzysta Jac Schaeffer zawrze w projekcie bohaterów Steve'a Martina i Caine'a. Może się tak wydarzyć, biorąc pod uwagę cameo oryginalnych Pogromców duchów w najnowszym filmie.

Źrodło: movieweb.com