Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Konkurs na wizualizację utworów muzycznych w ramach Screen & Sound Fest. 2016 1

W tym roku już po raz czwarty Fundacja Bielecki Art zaprasza do udziału w konkursie na wizualizację filmową utworów muzycznych wybitnych polskich kompozytorów. Projekt stanowi platformę integrującą wyobraźnię wizualną artystów ze światem muzyki symfonicznej.

W tegorocznej edycji swoje utwory udostępnili Adrian Konarski, Kamil Kosecki, Leszek Możdżer, Tomasz Opałka i Michał Woźniak, natomiast nadesłane prace wykonane w dowolnej technice, z użyciem dowolnych środków multimedialnych oceniać będzie Jury w składzie: prof. Jerzy Kucia, prof. Bogusław Skowronek, Janusz Bielecki, Mikołaj Valencia. W konkursie przewidziano nagrodę Grand Prix – Super Kreator w kwocie 10.000 zł oraz dwa wyróżnienia po 5.000 zł każde. Ponadto wręczona zostanie nagroda publiczności (10.000 zł) za najpopularniejszą wizualizację wybraną w głosowaniu internetowym.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie http://www.screenandsound.pl/regulamin. Termin nadsyłania prac upływa w dniu 24 sierpnia br. Gala finałowa Screen & Sound Fest. 2016, na której zostaną ogłoszeni laureaci konkursu odbędzie się 29 października 2016 r. w Kijów.Centrum w Krakowie.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…