Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Milla Jovovich powraca w teaserze Resident Evil: The Final Chapter 0

Wreszcie mamy dla fanów serii "Resident Evil" konkretną informację. Screen Gems, a w zasadzie Milla Jovovich na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, zaprezentowała pierwszy teaser promujących finałowy rozdział cyklu grozy, który nosi tytuł Resident Evil: The Final Chapter.

Poznaliśmy również datę premiery pełnego zwiastuna widowiska. Zapowiedź zadebiutuje w sieci już 9 sierpnia. Z pewnością będziemy mogli obejrzeć ją także u nas. Na razie jednak prezentujemy Wam jej fragment, który udostępniła sama Jovovich na swoim Twitterze.

Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach mających miejsce w “Resident Evil: Retrybucja”. Gdy Alice zostaje zdradzona w Waszyngtonie przez Weskera, ludzkość staje na krawędzi wyginięcia. Bohaterka jako jedyna uchodzi z życiem z – zdawałoby się – ostatniego bastionu oporu przeciwko hordzie bezlitosnych i wygłodniałych zombies. Wycieńczona i pozostawiona na pastwę losu Alice powraca do miejsca genezy najmroczniejszego w dziejach ludzkości koszmaru, czyli Raccoon City, gdzie tajna organizacja Umbrella zbiera swoje wszystkie dostępne siły w celu przeprowadzenia ostatecznego uderzenia na garstkę ocalałych, którzy ciągle dzielnie stawiają opór postępującej z dnia na dzień zagładzie.

W wyścigu z czasem Alice będzie musiała połączyć siły ze starymi znajomymi oraz z niespodziewanym sojusznikiem, w napakowanej po brzegi akcją bitwie z hordami żywych trupów i zmutowanymi kreaturami na czele. W związku z utratą swoich nadludzkich zdolności i niezwłocznie zbliżającym się atakiem sił organizacji Umbrella będzie to najniebezpieczniejsza i najtrudniejsza przygoda Alice, w której bohaterka stanie do walki w obronie ludzkości stojącej na skraju wyginięcia i zapomnienia.

Reżyserem filmu jest Paul W.S. Anderson. Premiera zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-06

Moja ulubiona seria filmów, która powinna się zakończyć po drugiej części później to już jest tragedia i dramat. Która nie ma nic wspólnego ani z grami a tym bardziej z horrorem.

Proszę czekać…