Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hugh Laurie w pierwszej zapowiedzi serialu Chance 0

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszą zapowiedź miniserialu Chance. Scenariusz do produkcji powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Kema Nunna. Niespełna minutowy teaser możecie obejrzeć poniżej.

fot. materiały prasowe

Gwiazdą Chance jest znany przede wszystkim z roli doktora Gregory’ego House’a, Hugh Laurie. W ostatnich miesiącach mogliśmy podziwiać jego niepodważalny talent aktorski w produkcji Nocny recepcjonista, gdzie wystąpił u boku hollywoodzkich gwiazd – Toma Hiddlestona i Elizabeth Debicki.

Chance to historia sądowego neuropsychiatry z San Francisco, który niechętnie wkracza do świata pełnego niebezpieczeństw i przemocy. Na własnej skórze poznaje czym jest choroba psychiczna, policyjna korupcja oraz błędną identyfikacja.

Oprócz Hugh Laurie'ego w obsadzie miniserialu są między innymi znana z produkcji Zakazane imperium, Gretchen Mol oraz gwiazda Skazanego na śmierć, Paul Adelstein. Reżyserem Chance jest twórca oscarowego filmu Pokój, Lenny Abrahamson. Premiera zaplanowana została na 19 października.

Źrodło: Hulu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…