Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Czy Mantis połączy Strażników Galaktyki z Thorem? 0

Trwają prace nad dwoma nadchodzącymi filmami Marvel Cinematic Universe – Strażnikami Galaktyki vol. 2 oraz Thor: Ragnarok. Nic dziwnego więc, że fani Marvela skaczą na krawędzi krzeseł, spekulując na temat nadchodzących filmów. Teraz, światło dnia ujrzała bardzo ciekawa plotka, która jeśli tylko okaże się prawdziwa, może w końcu ucementować pozycję Strażników Galaktyki w MCU.

Jak wiemy, Mantis pojawi się już w Strażnikach Galaktyki vol.2, gdzie dołączy do drużyny głównych bohaterów. Jednakże, jak donosi That Hashtag Show, w późniejszym filmie MCU, Thor: Ragnarok, ujrzymy rasę kosmitów znaną jako Cotati. Dlaczego to ważne? Według komiksów, to Cotati odpowiadają za uruchomienie super mocy u Mantis.

Gdyby okazało się to prawdą, mielibyśmy w końcu naprawdę porządne powiązanie, pomiędzy Strażnikami Galaktyki a resztą MCU. Dotychczas, oprócz użycia jednego z tak zwanych gemów, nie ujrzeliśmy nic, co by specjalnie łączyło oba światy.

Pozostają nam jednak trzy pytania. Po pierwsze, czy twórcy postanowią użyć starego origin story dla postaci Mantis. Po drugie, czy Mantis pojawi się również w Thor: Ragnarok. Oraz oczywiście, po trzecie, czy w tych rewelacjach tkwi, chociaż ziarno prawdy? Na te pytania, odpowiedzi uzyskamy dopiero w przyszłym roku, kiedy Strażnicy Galaktyki vol.2 oraz Thor: Ragnarok wejdą na ekrany kin.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…