Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna seria Martina trafi na mały ekran 0

Już niedługo na mały ekran trafi kolejne dzieło twórcy kultowej Gry o tron, George'a R.R. Martina. Universal Cable Productions poinformowało o nabyciu praw do ekranizacji tytułu Dzikie karty (oryg. Wild Cards).

fot. materiały prasowe

Najważniejszą informacją dotyczącą tego projektu jest fakt, że sam Martin nie będzie przy nim pracował. Mając w pamięci jak bardzo angażował się w prace przy serialu HBO, to jest to mała niespodzianka. Oczywiście w grę wchodzę zobowiązania względem HBO, a także praca nad kolejną części sagi Pieśni lodu i ognia. Fani od miesięcy czekają na następną powieść i niestety wciąż nie mogą się jej doczekać.

Na razie nie wiadomo, gdzie zostanie wyemitowany serial, który powstanie na podstawie Dzikiej karty. Podobno spore zainteresowanie tym tytułem wyraża stacja SyFy. Oczywiście na razie nie jest to nic pewnego. Universal Cable Productions musi dokonać dobrego wyboru, ponieważ od tego zależy chociażby budżet produkcji. Warto nadmienić, że UCP ma na swoim koncie takie seriale jak W garniturach, Mr. Robot, 12 małp czy Defiance.

Alternatywna historia świata, w której obcy wirus uderzył w Ziemię w następstwie II wojny światowej, obdarzając garść ocalałych nadzwyczajnymi mocami. Niektóre z istot zostały nazwane Asami z powodu nadludzkich zdolności umysłowych i fizycznych, inne z powodu przybierających różne formy deformacji ciał i umysłu Jokerami, nieliczni zwrócili się przeciw ludzkości i opowiedzieli po stronie zła. Dzikie karty to historia ich wszystkich. (źródło opisu: http://www.zysk.com.pl/)

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…