Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia nowych Autobotów 0

W weekend na oficjalnym koncie Transformers na Twitterze pojawiły się nowe zdjęcia z Autobotami. Możemy na nich zobaczyć odświeżoną wersję robota o imieniu Drift oraz nowego bohatera kolejnej części kasowej serii – Sqweeksa. Poniżej znajdziecie obie fotografie.

fot. materiały prasowe

Sqweeks

Transformers: The Last Knight będzie już piątą odsłoną cyklu stworzonego przez Michaela Baya. Ona sam stoi także za kamerą widowiska, które z pewnością przyciągnie miliony widzów na całym świecie. W roli głównej ponownie zobaczymy Marka Wahlberga. Oprócz niego w obsadzie są także Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jerrod Carmichael oraz Isabela Moner.

Tym razem Optimus Prime będzie przemierzał kosmos, aby znaleźć odpowiedzi na pytania oraz odkryć kto stoi za stworzeniem rasy robotów. Plotki mówią, że będzie on także szukał tajemniczego artefaktu, który pozwoli Transformerom odbudować i powrócić na Cybertron. Podobno artefakt został ukryty przez samego Merlina znanego z legend o Królu Arturze. Oczywiście są to niepotwierdzone spekulacje. Czy okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się w przyszłym roku. Premiera widowiska 23 czerwca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…