Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Quinjet na planie filmu Thor: Ragnarok 0

Z oczywistych powodów w ostatnim filmie Marvela, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zabrakło dwóch członków Avenegers – Thora i Hulka. Obie te postacie pojawią się w solowym filmie o przygodach nordyckiego boga. Aktualnie ekipa zdjęciowa pracuje na planie w Australii, gdzie tworzone jest widowisko należące do filmowego uniwersum Marvela.

Na Twitterze zamieszone zostało nowe zdjęcie z planu Thor: Ragnarok. Możemy na nim zobaczyć konstrukcję przypominającą Quinjeta. Pojawienie się tej maszyny w filmie o Asgardzie ma jak najbardziej sens. A wszystko za sprawą Hulka, który musi w jakiś sposób polecieć w kosmos. Po raz ostatni mogliśmy go zobaczyć w widowisku Avengers: Czas Ultrona. To właśnie tam alter ego Bruce’a Bannera narobiło potężnych szkód, przez które naukowiec zdecydował się na decyzję o opuszczeniu Ziemi.

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. W rolach głównych zobaczymy Chrisa Hemswortha i Marka Ruffalo. Według plotek głównym motorem napędowym fabuły będzie wygnanie Thora z Asgardu przez złowrogą Helę. Trafia on na planetę, gdzie prowadzone są walki gladiatorów. Jak się okazuje championem jest Hulk. Premiera w listopadzie przyszłego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…