Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daisy Ridley w nowym filmie Douga Limana 0

Hollywoodzka rola Daisy Ridley rozwija się w bardzo szybkim tempie. Dobrą rolą w widowisku Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy zwróciła na siebie oczy największych producentów.

Aktorka dostała właśnie angaż w kolejnym filmie reżysera Douga Limana. Daisy Ridley wystąpi w thrillerze sci-fi, który będzie nosił tytuł "Chaos Walking". Scenariusz do filmu został stworzony przez duet Jamie Linden i Allison Shearmur. Na razie nie jest znana data premiery produkcji.

Akcja filmu będzie osadzona w futurystycznym świecie, w którym każdy może usłyszeć myśli innych ludzi, a kobiety nie mają prawa istnieć. Chłopiec o imieniu Todd mieszka w miejscu, które zamieszkują sami mężczyźni. Pewnego razu będąc na spacerze ze swoim psem znajduje niemą dziewczynę o imieniu Viola. I to właśnie w nią wcieli się gwiazda Gwiezdnych wojen.

Jest to kolejny w ostatnim czasie angaż dla Daisy Ridley. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, iż utalentowana aktorka wystąpi w miłosnym dramacie "The Lost Wife", którego akcja rozgrywa się przed II wojną światową.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…